sp

 

js W dniu 6 lutego 2024 roku zmarł ś.p. Roman Edward Śrubas, nauczyciel praktycznej nauki zawodu, związany z Zespołem Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie. Urodził się 9.08.1951 r. w Piotrkowie Kujawskim. Ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w Radziejowie w zawodzie ślusarz, a także Technikum Mechaniczne przy ZSM w zawodzie obróbka skrawaniem. Byl absolwentem Pedagogicznego Studium Technicznego w Mogilnie.

   Pracownik zakładu Meprozet w Radziejowie, następnie od 15.09.1983 roku nauczyciel praktycznej nauki zawodu w ZSM w Radziejowie. W 2004 roku odszedł na emeryturę. Były długoletni pracownik warsztatów szkolnych w dziale obrabiarek skrawających. Wspaniały fachowiec. Niezapomniany człowiek.

Cześć Jego pamięci!


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.