15W piątek  1 grudnia 2023  roku uczniowie z klas mundurowych  z ZSM w Radziejowie pod kierunkiem pana Krzysztof Rosińskiego uczestniczyli w II Edycji Turnieju Klas  Policyjnych  w Bydgoszczy, w którym rywalizowali  ze sobą uczniowie  klas mundurowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Uczniowie  Alicja Przybylska, Patrycja Pietrzykowska, Hanna Pawlak, Nadia Kuchcik, Zuzanna Szymkiewicz, Adrian Beneturski, Sebastian Lewandowski, Tobiasz Wdzięczny, Sebastian Wojciechowski, Patyk Szajkowski  rywalizowali  ze swoimi rówieśnikami  z całego województwa w siedmiu konkurencjach  sprawdzających  stopień wyszkolenia policyjnego .  

Drużyna z „Mechanika”  spisała się bardzo dobrze.

Bezkonkurencyjni  byliśmy  w    strzelaniu  z broni sportowej i udzielaniu pierwszej pomocy  przedmedycznej.

   Najlepszym dowodem jest indywidualne zwycięstwo Hani Pawlak i  Sebastian Lewandowskiego w  strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

 W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 2 miejsce  ulegając jedynie gospodarzom turnieju.

Gratulujemy!


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.