Śp. Ryszard AdamczewskiŚp. Ryszard Adamczewski
Przez ponad  ćwierćwiecze nauczyciel historii w ZSM w Radziejowie.
Pracował w naszej szkole od 01.09.1980 r. do 31.08.2006 r.
Absolwent wydziału historycznego Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika  w Toruniu; studia ukończył w 1978 roku.
Słynny "Zeus", pasjonat historii i książek.
Zmarł dnia 27 maja 2023 roku w Osięcinach.


Cześć jego pamięci.
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy  ZSM


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.