Technik reklamy

Technik reklamy to bardzo ciekawy i posiadający dużą przyszłość zawód. Łączy wiedzę ekonomiczną, organizacyjną, plastyczną, psychologiczną, a także lingwistyczną. Tak szeroki zakres wiedzy i umiejętności umożliwia absolwentom pozyskanie ciekawej, kreatywnej, a co najważniejsze – sprawiającej przyjemność pracy. Działalność reklamowa jest realizowana w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. To sprawia, że zawód technika reklamy jest coraz bardziej poszukiwany.
Technik reklamy może być zatrudniony w branży reklamowej, graficznej, medialnej. Praca w reklamie jest pracą ciekawą, kreatywną, stwarzającą ciągle nowe wyzwania. Po ukończeniu szkoły można kontynuować naukę na uczelniach wyższych o kierunkach takich jak: dziennikarstwo, grafika, public relations, marketing.

W zawodzie tym można zdobyć 2 kwalifikacje:
PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego.
PGF.08. Zarządzanie kampanią reklamową.

Folder zawodu TECHNIK REKLAMY


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.