95 lat SK PCK

30 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie odbyła się podniosła uroczystość z okazji jubileuszu SK PCK oraz zakończenia obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa.

Młodych działaczy PCK i ich opiekunów z powiatu radziejowskiego i Izbicy Kujawskiej powitała pani dyrektor szkoły - Ludwika Zientara. Starostwo Powiatowe reprezentował sekretarz p. Marek Wojtysiak. Prezes Oddziału Rejonowego PCK p. Alina Krupińska wręczyła Odznaki Honorowe PCK najbardziej aktywnym działaczom Szkolnych Kół PCK: Annie Janiak z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie, Danucie Magier z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie oraz Mariuszowi Będkowskiemu z ZSRCKU w Przemystce.

Na spotkaniu zostały podsumowane konkursy plastyczne „Razem możemy  wszystko” i  „Róża dla Krwiodawcy”. Laureaci otrzymali nagrody i gratulacje od p. Prezes. Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez młodzież ZSM pod kierunkiem p. Agnieszki Górczyńskiej i p. Iwony Sowińskiej.

Spotkanie zakończyło się w miłej atmosferze przy herbatce i okolicznościowym torcie.

autor: Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Radziejowie

Wyniki konkursu plastycznego „Róża dla krwiodawcy”.

Szkoły średnie:

I miejsce – Karolina Kołodziejska – ZS RCKU Przemystka,

II miejsce – Patrycja Waszak – ZSM Radziejów

Gimnazja:

I miejsce – Julia Laskowska – Publiczne Gimnazjum Witowo

II miejsce – Sylwia Kozicka – Publiczne Gimnazjum Skibin

III miejsce – Paulina Biernacka – Publiczne Gimnazjum Topólka

                     Bartosz Krawczyk – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Radziejów

Wyróżnienie – Monika Roszak – Publiczne Gimnazjum Osięciny.

Szkoły podstawowe:

I miejsce – Szymon Wiśniewski - Szkoła Podstawowa Bycz,

                   Sylwia Trzeszczyńska - Szkoła Podstawowa Morzyce,

                   Agnieszka Szyburska – Zespół Szkół Błenna,

II miejsce – Jakub Piernik - Szkoła Podstawowa Płowce,

                   Kacper Górczyński – Zespół Szkół Błenna,

                   Artur Biernacki – Zespół Szkół Błenna,

III miejsce – Roksana Olejniczak - Szkoła Podstawowa Płowce,

                     Julia Kowalczyk – Miejski Zespół Szkół Radziejów,

                     Weronika Śmigiel - Szkoła Podstawowa Dębołęka,

Wyróżnienia – Wiktoria Morawska - Szkoła Podstawowa Izbica Kuj.,

                           Szymon Kubacki - Szkoła Podstawowa Izbica Kuj.,

                         Gabriela Rafińska - Szkoła Podstawowa Izbica Kuj.,

                         Marta Głowacka - Szkoła Podstawowa Izbica Kuj.,

                         Dagmara Ostrowska - Szkoła Podstawowa Bycz,

                         Andrzej Zawidzki – Miejski Zespół Szkół Radziejów,

                         Kinga Płaczkowska - Miejski Zespół Szkół Radziejów,

                       Julia Słomkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa Byczyna,

                       Nikola Bartczak - Szkoła Podstawowa Płowce,

                       Marysia Kaczmarek - Szkoła Podstawowa Płowce,

                       Milena Jakubowska - Szkoła Podstawowa Bycz,

                       Julia Rzeczkowska - Szkoła Podstawowa Bycz,

                       Karina Okunowska - Szkoła Podstawowa Morzyce,

                       Igor Mroczkowski - Szkoła Podstawowa Izbica Kuj.,

                       Teresa Jętczak - Szkoła Podstawowa Dobre,

                       Joanna Grabowska - Szkoła Podstawowa Morzyce,

                      Justyna Gołdyn - Szkoła Podstawowa Morzyce.

Wyniki konkursu plastycznego „Razem możemy wszystko”.

Szkoły podstawowe:

I miejsce – Róża Chachulska – Szkoła Podstawowa Topólka,

                   Julia Rzeczkowska - Szkoła Podstawowa Bycz,

                   Milena Jakubowska - Szkoła Podstawowa Bycz.

II miejsce – Łukasz Marcinkowski Szkoła Podstawowa Morzyce,

                     Marta Dziubich - Szkoła Podstawowa Bycz,

                     Zuzanna Palmowska - Szkoła Podstawowa Topólka.

III miejsce - Paula Kościńska – Publiczna Szkoła Podstawowa Byczyna,

                     Malwina Roszak - Szkoła Podstawowa Płowce,

                     Natalia Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Dębołęka,

                     Adrianna Kacprzak - Szkoła Podstawowa Topólka.

Wyróżnienia – Maria Krasucka - Szkoła Podstawowa Morzyce,

                           Miłosz Pańka – Miejski Zespół Szkół Radziejów

                           Emilia Mądrowska - Szkoła Podstawowa Płowce

                           Wiktoria Złotnicka - Miejski Zespół Szkół Radziejów

Gimnazja:

I miejsce – Adam Michalski – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Radziejów,

II miejsce – Sara Kubiak – Publiczne Gimnazjum Witowo,

III miejsce – Ewelina Łęga – Publiczne Gimnazjum Topólka.

Szkoły średnie:

I miejsce – Patrycja Głowacka – ZS RCKU Przemystka.

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8