Krwiodawcy o narkotykach

Krwiodawcy o narkotykach.

d26815bce7d84d49a90a6a7e848c413a02 marca 2016 roku zorganizowaliśmy w Szkole imprezę propagującą zdrowy tryb życia i honorowe krwiodawstwo. Zaszczyciła nas swoją obecnością Prezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Radziejowie pani Alina Krupińska.

Pierwszą część inscenizacji wypełniła „wycieczka w zaświaty”, gdzie diabeł mówił dobranoc między innymi chłopakowi uzależnionemu od narkotyków. Bardzo przekonująco w rolach tych wypadli Patryk Lubiński i Szymon Dulski. Podobnie jak policjantka, czyli Agata Sadowska, przybliżająca nam tajniki tego trudnego zawodu.

Zaprezentowaliśmy następnie nową piramidę zdrowia, która ma zapewnić świetne samopoczucie i piękny wygląd. Na koniec przedstawiliśmy kilka faktów dotyczących honorowego krwiodawstwa. Jedna z opiekunek naszego klubu pani Agnieszka Górczyńska otrzymała odznakę honorową „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” po oddaniu ponad 10 litrów tego bezcennego leku.

Inscenizację uświetniły piosenki w wykonaniu Angeliki Romanowskiej i Andrzeja Koniecznego, którym akompaniowali na gitarach Patrycja Waszak i Hubert Ossowski. Dobre recepty na zdrowie prezentowali Marta Zachwieja, Ilona Żak i Michał Gutowski. Nad całością czuwali Małgosia Piasecka i Hubert Woźniak.

Na zakończenie: słodki podarunek dla krwiodawców!

SK HDK PCK „Czerwona Róża”

Galeria

c852cdfbd6db1f3e25dea12bdb6ed1226237

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8