Krwiodawcy o narkotykach

Krwiodawcy o narkotykach.

d26815bce7d84d49a90a6a7e848c413a02 marca 2016 roku zorganizowaliśmy w Szkole imprezę propagującą zdrowy tryb życia i honorowe krwiodawstwo. Zaszczyciła nas swoją obecnością Prezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Radziejowie pani Alina Krupińska.

Pierwszą część inscenizacji wypełniła „wycieczka w zaświaty”, gdzie diabeł mówił dobranoc między innymi chłopakowi uzależnionemu od narkotyków. Bardzo przekonująco w rolach tych wypadli Patryk Lubiński i Szymon Dulski. Podobnie jak policjantka, czyli Agata Sadowska, przybliżająca nam tajniki tego trudnego zawodu.

Zaprezentowaliśmy następnie nową piramidę zdrowia, która ma zapewnić świetne samopoczucie i piękny wygląd. Na koniec przedstawiliśmy kilka faktów dotyczących honorowego krwiodawstwa. Jedna z opiekunek naszego klubu pani Agnieszka Górczyńska otrzymała odznakę honorową „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” po oddaniu ponad 10 litrów tego bezcennego leku.

Inscenizację uświetniły piosenki w wykonaniu Angeliki Romanowskiej i Andrzeja Koniecznego, którym akompaniowali na gitarach Patrycja Waszak i Hubert Ossowski. Dobre recepty na zdrowie prezentowali Marta Zachwieja, Ilona Żak i Michał Gutowski. Nad całością czuwali Małgosia Piasecka i Hubert Woźniak.

Na zakończenie: słodki podarunek dla krwiodawców!

SK HDK PCK „Czerwona Róża”

Galeria

c852cdfbd6db1f3e25dea12bdb6ed1226237

Wideo ZSM

youtubezsm

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8