APEL PROMUJĄCY KRWIODAWSTWO "Krwiodawca to człowiek taki jak Ty"

Apel promujący honorowe krwiodawstwoKolejny raz zorganizowaliśmy apel promujący krwiodawstwo wśród pracowników i uczniów naszej szkoły. 16 stycznia 2014 wysłuchaliśmy części artystycznej, przygotowanej przez Kasię Kwiatkowską (3 Tgl) i jej koleżanki, kolegów z klasy oraz uczniów klas: 2 Tgl, 2 Tl i muzyków z 3 La.

            Gościlismy przedstawiciela Starostwa Powiatowego Wicestarostę Powiatu Radziejowskiego Pana Jarosława Kołtuniaka. Zaszczycili nas swoja obecnością przedstawiciele Zarządu Rejonowego PCK w Radziejowie z Panią Prezes Aliną Krupińską i Panią Janiną Kowalską.

            Panie z Polskiego Czerwonego Krzyża przyniosły dobre wieści, mianowicie ogłosiły, że nasza szkoła znów znalazła się wśród laureatów konkursu "Młoda Krew Ratuje Życie", zajmując 2 miejsce w województwie wśród szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013 – kategoria: ilość oddanej krwi w przeliczeniu na liczbę uczniów pełnoletnich. Oby tak dalej!!! 

SK HDK PCK "Czerwona Róża"

 

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8