APEL PROMUJĄCY KRWIODAWSTWO "Krwiodawca to człowiek taki jak Ty"

Apel promujący honorowe krwiodawstwoKolejny raz zorganizowaliśmy apel promujący krwiodawstwo wśród pracowników i uczniów naszej szkoły. 16 stycznia 2014 wysłuchaliśmy części artystycznej, przygotowanej przez Kasię Kwiatkowską (3 Tgl) i jej koleżanki, kolegów z klasy oraz uczniów klas: 2 Tgl, 2 Tl i muzyków z 3 La.

            Gościlismy przedstawiciela Starostwa Powiatowego Wicestarostę Powiatu Radziejowskiego Pana Jarosława Kołtuniaka. Zaszczycili nas swoja obecnością przedstawiciele Zarządu Rejonowego PCK w Radziejowie z Panią Prezes Aliną Krupińską i Panią Janiną Kowalską.

            Panie z Polskiego Czerwonego Krzyża przyniosły dobre wieści, mianowicie ogłosiły, że nasza szkoła znów znalazła się wśród laureatów konkursu "Młoda Krew Ratuje Życie", zajmując 2 miejsce w województwie wśród szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013 – kategoria: ilość oddanej krwi w przeliczeniu na liczbę uczniów pełnoletnich. Oby tak dalej!!! 

SK HDK PCK "Czerwona Róża"

 

Wideo ZSM

youtubezsm

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8