Rejonowa Liga Strzelecka 2015

Piąte miejsce mundurowców w Rejonowej Lidze Strzeleckiej w roku 2015

W dniu 3 lutego 2016 roku, w Pałacu w Kobylnikach, odbyło się podsumowanie Międzypowiatowej Ligi Strzeleckiej za rok 2015. Przez 9 turniejów, począwszy od lutego do grudnia 2015 w zaciętej rywalizacji strzeleckiej o miano najlepszych, rywalizowało ze sobą 65 zawodników reprezentujących szkoły, koła i kluby strzeleckie z Torunia, Inowrocławia, Kruszwicy, Radziejowa. Zawodnicy zmagali się w sportowej rywalizacji strzelając z broni pneumatycznej, pistoletu i karabinka sportowego.

W klasyfikacji generalnej drużyna z „Mechanika” w składzie: Marta Mańkowska, Ilona Żak, Marta Zachwieja, Dominika Chłodzińska i Dawid Słodkiewicz zajęła piąte miejsce. W klasyfikacji indywidualnej, najwięcej punktów dla drużyny wystrzelała Marta Mańkowska ona też zdobyła tytuł najlepszego zawodnika reprezentującego Szkolne Koło LOK w Radziejowie za rok 2015.

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonali Dyrektor Biura ZW LOK Grzegorz Kruk i Prezes Kujawsko - Pomorskiej Organizacji LOK Andrzej Kornaszewski.

Opracował: K. Rosiński

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8