Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile

4 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w eliminacjach do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Eliminacje odbywały się w trzech ośrodkach: Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach i Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Konieczność przeprowadzenia eliminacji była spowodowana faktem, że do Szkoły Policji w Pile napłynęło 67 zgłoszeń do Turnieju, a według postanowień Regulaminu może w nim wziąć udział maksymalnie 25 szkół.

Nasza szkołę w Pile reprezentowali: Ilona Żak, Marta Zachwieja, Dominika Chłodzińska, Karol Sobieraj i Kamil Lewandowski.

Uczniowie pisali test z wiedzy o policji, który składał się z 40 pytań zamkniętych. Wyniki eliminacji zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły Policji w Pile oraz przesłane do poszczególnych szkół.

DSCN4207

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8