Spotkanie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim

W dniu 11.02.2015 roku delegacja naszego powiatu uczestniczyła w obchodach 25-lecia samorządu terytorialnego we Włocławku. Na to spotkanie pojechali również członkowie Szkolnego Koła LOK działającego przy ZSM w Radziejowie: Ilona Żak, Marta Zachwieja, Marta Mańkowska i Maria Zielińska wraz z opiekunem Krzysztofem Rosińskim. Honorowym gościem obchodów był Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Na początku wysłuchaliśmy przemówienia organizatorów, a następnie głos zabrał Pan Prezydent. Po przemówieniu głowy państwa mogliśmy podziwiać występy artystyczne m.in. chóru Canto.

         Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Była możliwość porozmawiania z Panem prezydentem Bronisławem Komorowski, a także z Jerzym Wenderlichtem posłem RP i aktorem Sławomirem Rybickim. Zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcia.

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8