Strzelcy z „Mechanika” Wicemistrzami Województwa w Zawodach Strzeleckich w Piechcinie

      W dniu 07.02.2015 r. drużyna z ZSM w Radziejowie zajęła drugie miejsce drużynowo, uczestnicząc w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich – Biathlon Zimowy na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Piechcinie. Ośmioosobowa reprezentacja z ZSM w Radziejowie nie zawiodła.

W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsze wyniki uzyskali :

w klasyfikacji indywidualnej męskiej – Arkadiusz Kurtysiak zdobywając trzecie miejsce, w klasyfikacji indywidualnej Open chłopców – Gutowski Michał zajmując drugie miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej Open dziewcząt pierwsze trzy miejsca zdobyły: Mańkowska Marta, Zachwieja Marta i trzecie Żak Ilona.

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8