Wyciskanie sztangi 2019

19 marca w Zespole Szkół Mechanicznych obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji, jak co roku zorganizowane zostały zawody o Mistrzostwo ZSM w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W bieżącym roku zawodnicy rywalizowali 21 marca w 3 kategoriach wagowych.

Zawody stały na wysokim poziomie. Mateusz Rosiński, uczeń klasy 4 tli, ustanowił nowy, najlepszy wynik Mistrzostw. Już w drugiej próbie pobił dotychczasowy rekord, a w trzeciej go poprawił – aktualnie wynosi 182,5 kg. Mateusz uzyskał ponad 111 punktów Wilksea i zdecydowanie wygrał swoją kategorię wagową. Wyniki zawodów:

- kategoria rocznik 2001 i młodsi

1. Michał Smul

2. Hubert Kubiak

3. Kajetan Skonieczka

- kategoria rocznik 2000 i starsi do 81 kg

1. Przemysław Frieske

2. Arkadiusz Kowalski

3. Krystian Woźniak

- kategoria rocznik 2000 i starsi powyżej 81 kg

1. Mateusz Rosiński

2. Damian Lewandowski

3. Jakub Małkowski

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8