Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt

Dnia 17 marca w sali ZSM odbył się otwarty turniej halowej piłki nożnej dziewcząt z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Mechanicznych. W turnieju brały udział szkoły:

ZSM Radziejów

LO Radziejów

ZSRCKU Przemystka

Gimnazjum Piotrków

Ostatecznie zwyciężyła drużyna LO Radziejów, II miejsce Gimnazjum Piotrków, III miejsce ZSRCKU Przemystka i IV nasza drużyna.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz statuetki dla najlepszego zawodnika oraz bramkarza turnieju.

Reprezentacja ZSM grała w składzie:

Murawska Sara, Janiak Weronika, Janiak Oliwia, Waszak Patrycja, Białkowska Nikol, Matusiak Dominika, Różkowska Roksana, Cholińska Aleksandra.

Organizatorem i opiekunem drużyny ZSM był P. Marek Ignasiak

Przez cały miesiąc marzec w sali ZSM odbywały się rozgrywki piłki siatkowej o mistrzostwo Zespołu Szkół Mechanicznych.

Zgłosiło się 12 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy, w grupach zespoły grały systemem każdy z każdym. Do finału weszli najlepsi z każdej grupy.

W finale spotkały się klasy: 4tab, 2Bim, 4Ti. Po zaciętej grze mistrzem ZSM została klasa 4Tab, II m. klasa 2Bim, III m. klasa 4Ti.