Rozgrywki piłkarskie WOŚP

Rozgrywki piłkarskie WOŚP w Mechaniku

10 stycznia 24 finał WOŚP, ale z uwagi na obowiązki szkolne nauczyciele i uczniowie ZSM włączyli się do akcji jeszcze przed Świętami. Inicjatorem rozgrywek piłki nożnej halowej był Patryk Kowalski oraz klasa IV Tl, a zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Filip Zabłocki. Głównym trofeum był Puchar ufundowany przez dyrektora ZSM, a całkowity dochód został przekazany koordynatorowi WOŚP panu Karolowi Brzykcemu. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach zostały podzielone na trzy grupy z których do finału awansowali zwycięzcy: klasa II sm, IV tl oraz I mk. Triumfatorem turnieju zostali mistrzowie ZSM w piłce halowej klasa II Sm przed zespołami klas I mk i IV tl

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8