Siatkarskie dwójki

Dnia 30.11.2015r. odbył się Mikołajkowy Turniej siatkarskich dwójek męskich.
Głównym pomysłodawcą był Pan Sławomir Cieślewicz nauczyciel wychowania fizycznego. Organizatorami turnieju byli Zespół Szkół Mechanicznych i MUKS Lider. Sędzią głównym zawodów była Aleksandra Wojciechowska. Do rozgrywek zgłosiło się 19 par. Turniej odbywał się na bardzo wysokim poziomie, brało w nim udział trzech zawodników trzecioligowych. Po zaciętych walkach turniej wygrała para Filip Witczak i Mateusz Dąbrowski. Drugie miejsce zajęli Piotr Kałuża i Kacper Bartczak, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się Mateusz Patyk i Mateusz Banasiak.


Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczne przybycie. Zapraszamy za rok!

Tekst/foto: A. Wojciechowska

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8