Dni Patrona c.d.

Dnia 19 marca 2014 w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie z okazji Dni Patrona Szkoły odbyły się indywidualne zawody w wyciskaniu sztangi leżąc oraz w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyła młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych z Radziejowa, Dobrego, Piotrkowa, Osięcin oraz Inowrocławia.

W kategorii szkół gimnazjalnych w wyciskaniu sztangi pierwsze dwa miejsca zdobyli zawodnicy z Dobrego – Bartosz Rogacki i Mateusz Rosiński. Na trzecim stopniu podium uplasował się Paweł Granczewski z Radziejowa.

W kategorii rocznik 97-96 do 75kg zwyciężył Bartosz Skrucha przed Jackiem Wesołowskim i Michałem Sylwestrukiem. W kategorii powyżej 75kg podium przedstawiało się następująco: 1 Patryk Jabłoński, 2 Dawid Wróblewski i 3 Robert Karski.

W kategorii rocznik 95 i starsi do 80 kg zwyciężył Dominik Łukanowski przed Hubertem Kuźmińskim a w kategorii powyżej 80 kg Arkadiusz Kawczyński przed Danielem Szelągowskim.

W rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył Przemysław Szymczak przed Marcinem Rosińskim- obaj z Osięcin oraz Cezarym Balcerakiem z Dobrego. Wśród zawodników szkół średnich zwyciężył Mateusz Juszczyński przed Marcinem Pieścińskim – obaj ZSM Radziejów. Na trzecim stopniu podium uplasował się Radosław Malinowski z ZSRCKU.

Dzień wcześniej 18 marca odbył się także turniej piłki siatkowej chłopców, w którym uczestniczyły drużyny LO, ZSRCKU oraz ZSM. Pierwsze miejsce zdobyła ekipa z Przemystki przed gospodarzami oraz LO Radziejów. Najlepszym zawodnikiem atakującym został Mateusz Dąbrowski a najlepszym rozgrywającym został Daniel Wojtasik.

Wszystkie zawody i rozgrywki przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego ZSM, a nagrody ufundował MUKS LIDER RADZIEJÓW.

Foto: S. Wojciechowski

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8