Pożegnalny Turniej Klas Maturalnych

            Dnia 31.03.2017 r. o godz. 9,35 odbył się Pożegnalny Turniej Klas Maturalnych w halową piłkę nożną. Była to ostatnia okazja, aby klasy maturalne sprawdziły się na naszej hali. Po długiej i zaciętej walce mistrzem została klasa IV TLa, na drugim miejscu była klasa IV TLb, na trzecim IV TBi, a tuż za podium znalazła się klasa IV Taż.

            Zwycięzcom gratulujemy.

Opiekun: Cezary Szymański

Galeria

Święto sportu w „Mechaniku”

Święto sportu w „Mechaniku”

3-go czerwca 2016 cała szkoła uczestniczyła w „dniu sportu” który odbywał się na stadionie miejskim w Radziejowie. Uczniowie rywalizowali w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych, a na zakończenie święta sportu w meczu piłkarskim zmierzyły się reprezentacje zasadniczej szkoły zawodowej oraz technikum.

Czytaj więcej...

Wyciskanie sztangi na Dni Patrona ZSM

Wyciskanie sztangi na Dni Patrona ZSM

18 marca w ZSM Radziejów nauczyciele i uczniowie świętowali Dzień Patrona szkoły. Z tej okazji odbyły się zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego: M. Kiermasz i F. Zabłockiego zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. W zmaganiach brała udział młodzież radziejowskich szkół średnich oraz uczniowie gimnazjów powiatu radziejowskiego. Rywalizacja przebiegała w 5 kategoriach wiekowych i wagowych. Puchary i dyplomy wręczała Pani Dyrektor L. Ziętara, a zwycięstwo w poszczególnych kategoriach odnieśli: gimnazjum- Szymon Jagielski, Marcin Pszczuliński ZSM, Sumiński Maciej LO oraz Dominik Łukanowski.


Galeria

Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt

Dnia 17 marca w sali ZSM odbył się otwarty turniej halowej piłki nożnej dziewcząt z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Mechanicznych. W turnieju brały udział szkoły:

ZSM Radziejów

LO Radziejów

ZSRCKU Przemystka

Gimnazjum Piotrków

Czytaj więcej...

Turniej walentynkowy kobiet

Dnia 18 lutego 2016 z okazji walentynek w hali ZSM odbył się turniej dwójek w piłkę siatkową dziewcząt.

Zgłosiło się 9 par, dziewczyny rywalizowały w dwóch grupach system każdy z każdym, 2 najlepsze pary z grupy awansowały do finału.

Czytaj więcej...

Rozgrywki piłkarskie WOŚP

Rozgrywki piłkarskie WOŚP w Mechaniku

10 stycznia 24 finał WOŚP, ale z uwagi na obowiązki szkolne nauczyciele i uczniowie ZSM włączyli się do akcji jeszcze przed Świętami. Inicjatorem rozgrywek piłki nożnej halowej był Patryk Kowalski oraz klasa IV Tl, a zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Filip Zabłocki. Głównym trofeum był Puchar ufundowany przez dyrektora ZSM, a całkowity dochód został przekazany koordynatorowi WOŚP panu Karolowi Brzykcemu. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach zostały podzielone na trzy grupy z których do finału awansowali zwycięzcy: klasa II sm, IV tl oraz I mk. Triumfatorem turnieju zostali mistrzowie ZSM w piłce halowej klasa II Sm przed zespołami klas I mk i IV tl

Galeria

Siatkówka powiatowa

Zakończyły się powiatowe rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Obydwie reprezentacje ZSM zajęły III miejsce. Szczególnie wyrównane były rozgrywki chłopców, lecz w ostateczności mistrzem powiatu została Przemystka.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy mecz w piłkę ręczną

Mikołajkowy mecz w piłkę ręczną

Dnia 18.12.2015 r. odbył się Mikołajkowy mecz w piłkę ręczną. Reprezentacja szkoły rzuciła wyzwanie uczniom z naszej szkoły. Po zaciętym pojedynku lepsza okazała się reprezentacja szkoły wygrywając z resztą „świata” 23:12.

Gratulujemy

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8