Pracownia Fryzjerska

POKL 2014 kolor - Kopia

Możemy się pochwalić profesjonalną pracownią fryzjerską.

 

W ramach zajęć praktycznych młodzież klas budowlanych zmodernizowała pracownię. Wstawiono nowe meble, doposażono w drobny sprzęt, a wszystko to w ramach projektu: “Lepsza szkoła – lepszy start absolwentów kierunków szkól zawodowych” z Działania 9.2 POKL. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Młodzież jest bardzo zadowolona i z chęcią zabiera się za: loki, koki i stylizacje fryzur. Jedna z uczennic powiedziała: „z przyjemnością i ogromną chęcią chodzi się do szkoły tak wspaniale wyposażonej – można rozwijać swoje pasje zawodowe „.

 

       Pomysłodawca aranżacji wnętrza – Jolanta Szyper  

Galeria    

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8