Pracownia Fryzjerska

POKL 2014 kolor - Kopia

Możemy się pochwalić profesjonalną pracownią fryzjerską.

 

W ramach zajęć praktycznych młodzież klas budowlanych zmodernizowała pracownię. Wstawiono nowe meble, doposażono w drobny sprzęt, a wszystko to w ramach projektu: “Lepsza szkoła – lepszy start absolwentów kierunków szkól zawodowych” z Działania 9.2 POKL. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Młodzież jest bardzo zadowolona i z chęcią zabiera się za: loki, koki i stylizacje fryzur. Jedna z uczennic powiedziała: „z przyjemnością i ogromną chęcią chodzi się do szkoły tak wspaniale wyposażonej – można rozwijać swoje pasje zawodowe „.

 

       Pomysłodawca aranżacji wnętrza – Jolanta Szyper  

Galeria    

Carving

POKL 2014 kolor - Kopia

Carving – to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z Dalekiego Wschodu. Według najbardziej popularnej teorii wywodzi się ona z Tajlandii, gdzie do rzeźbienia używa się klasycznego noża tajskiego. Najczęściej tworzy się motywy roślinne, czasem zwierzęce. Popularne są także dodatkowe ozdoby w postaci liści lub gałązek.

Najlepiej pracuje się na takich owocach i warzywach jak: arbuzy, melony, dynie, papaje, ananasy, rzodkiewki, buraki, selery i marchewki.

Jak poradzili sobie nasi uczniowie do obejrzenia w galerii.

Galeria

Lepsza szkoła – lepszy start dla absolwentów…

ZSM w okresie od 02.01.2014 r. do 28.08.2015 r. realizować będzie projekt: „Lepsza szkoła – lepszy start absolwentów kierunków szkół zawodowych”, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Wideo ZSM

youtubezsm

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8