Program V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Europejskiej – Radziejów 2016

900 – 1100 – Próby akustyczne.

1100 – 1700 – Przesłuchania konkursowe w Radziejowskim Domu Kultury ul. Objezdna 40. Przewidziane są podczas przesłuchań dwie przerwy, występ zdobywczyni Grand Prix poprzedniej edycji oraz obiad dla uczestników.

1730 – 1900 – Konsultacje wokalne z jurorami.

1930 – 2100 – Koncert galowy (boisko szkolne przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Szkolna 12).

2100 – 2200 – Kabaret Marcina Dańca.

2200 – Pokaz sztucznych ogni.

Prosimy o przygotowanie podpisanych płyt z podkładami w formacie audio (wav) dla akustyka.

Kolejność prezentacji konkursowych

I kategoria - od 13 do 18 lat

  1. Agata Brzezińska – Złotniki Kujawskie
  2. Nicola Jess – Toruń
  3. Kamil Michalski – Dobre
  4. Gabriela Bobrowska – Konin
  5. Karolina Karpińska – Świecie
  6. Natalia Majewska – Chełmża
  7. Małgorzata Graczyk – Przemystka
  8. Nika Mausolf – Toruń
  9. Aleksandra Skąpska – Orchowo
  10. Natalia Jastrzębska – Toruń
  11. Mateusz Pawłowski – Świecie
  12. Dorota Błędowska – Toruń
  13. Felix Piątek – Konin
  14. Monika Simińska – Złotniki Kujawskie
  15. Hania Mielcarek – Toruń
  16. Hubert Ceglarek – Wieruszów
  17. Julia Krzyżanowska – Świecie
  18. Wanesa Dyś – Słupsk
  19. Magdalena Nowak – Toruń
  20. Katarzyna Rozpędowska – Radziejów
  21. Kinga Bodzak – Zakroczym

Przerwa

  1. Oliwia Hejenkowska – Toruń
  2. Agata Nowak – Radziejów
  3. Kinga Dudek – Złotniki Kujawskie
  4. Adrianna Kaczkowska – Świecie
  5. Aleksandra Grzesiak – Sompolno
  6. Sylwia Tomczak – Konin
  7. Michaela Maciejewska – Świecie
  8. Sandra Całbecka – Toruń
  9. Marlena Mazgaj – Rabka Zdrój
  10. Aleksandra Biendzio – Warszawa
  11. Krystian Max Kubowicz – Kraków
  12. Karolina Szczurowska – Rabka Zdrój
  13. Maja Mędrek – Słupsk
  14. Wiktoria Habet – Budzyń
  15. Iga Maria Brzezińska – Konin
  16. Natalia Świtała – Ostrów Wielkopolski
  17. Marta Kręplewska – Radziejów
  18. Aleksandra Daukszewicz – Słupsk
  19. Hania Sztachańska – Rokietnica
  20. Anna Loranty – Ostrowiec Świętokrzyski

Przerwa

II kategoria - od 19 do 24 lat

  1. Aleksandra Kopeć – Zakroczym
  2. Jakub Herfort – Budzyń
  3. Dominika Tomczak – Radziejów
  4. Marta Wiadrowska – Lidzbark
  5. Michał Wiśniewski – Brodnica
  6. Paulina Głowacka – Toruń
  7. Anna Sztolcman – Poznań
  8. Joanna Linkowska – Bydgoszcz
  9. Gracjana Stefańska – Barcin
  10. Jakub Rybczyński – Świecie
  11. Emilia Hamerlik – Bydgoszcz
  12. Julita Wawreszuk – Hajnówka
  13. Małgorzata Jaźwa – Namysłów
  14. Aneta Królak – Gdańsk
  15. Anna Czaman – Inowrocław
  16. Weronika Zieleń – Ostrowiec Świętokrzyski

Wideo ZSM

youtubezsm

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8