Szkolny Konkurs Fizyczny: „Moje spotkania z fizyką” - wyniki

Dnia 04 czerwca 2019 roku został zorganizowany i przeprowadzony wśród uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie Szkolny Konkurs Fizyczny: „Moje spotkania z fizyką”. Była to już dziesiąta edycja tego konkursu. Odbył się on w sali 25 o godzinie 10.40 i trwał 45 minut. Wzięło w nim udział 10 uczniów ZSM w Radziejowie z klas:I Tli i I TLM.

Czytaj więcej...

„Moje spotkania z fizyką” - konkurs

Nauczyciel fizyki Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie serdecznie zaprasza uczniów klas I: Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Technikum Zawodowego do udziału w Szkolnym Konkursie Fizycznym:

„Moje spotkania z fizyką”

Organizator

Czytaj więcej...

„Fotografujemy zjawiska fizyczne wokół nas” 2019

W Szkolnym Konkursie pt.: „Fotografujemy zjawiska fizyczne wokół nas” brali udział uczniowieZespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, którzy w terminie od 03 grudnia 2018r. do 21 grudnia 2018r. złożyli 11 prac.

            W wyniku oceny prac dokonanej przez: pana Krzysztofa Chrzanowskiego, pana Sylwestra Wojciechowskiego i panią Joannę Wozińską według kryteriów określonych w regulaminie konkursu. Nagrodzone zostały następujące osoby:

I miejsce –Wiktoria Sobucka klasa I TLi,

II miejsce– Dominik Woźniak klasa II TLM,

III miejsce Klaudiusz Jabcoń klasa II TLM.

Podsumowując.

Udział w konkursie służył pogłębieniu wiedzy i zdobyciu nowych umiejętności oraz doświadczeń z zakresu fizyki przez uczniów ZSM, jak również poszerzeniu i rozwinięciu ich zainteresowań tym przedmiotem.

   Organizator:

Joanna Wozińska

„FOTOGRAFUJEMY ZJAWISKA FIZYCZNE WOKÓŁ NAS” 2018

depositphotos 82671508 stock illustration photographingSerdecznie zapraszam uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie do udziału w VII edycji Szkolnego Konkursu Fizycznego:

„Fotografujemy zjawiska fizyczne wokół nas”        

Organizator

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu „100 – lat NIEPODLEGŁOŚCI”

  1. Konkurs przeprowadzono w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie. Celem konkursu było:

Czytaj więcej...

Piosenka Europejska

 A109307  A109313

„Mechanik” – najlepszy producent w Wojewódzkim Konkursie

z24094170VW Miedzynarodowym Centrum Spotkan Mlodziezy w ToruW dniu 25.10.2018r. uczennice z Zespołu Szkół Mechanicznych Adrianna Gralewska, Zuzanna Krawczykowska, Paulina Jóźwiak i Julia Pawikowska wraz z opiekunem Anną Alwin, wzięły udział w XIII Wojewódzkim Konkursie „Najlepszy Produkt Spożywczy Pomorza i Kujaw 2018”, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Naukowo - Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego Oddziału Toruńskiego przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego.

Czytaj więcej...

VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Europejskiej

Baner Europejska

Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
serdecznie zaprasza do udziału w
VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Europejskiej

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8