Absolwenci

Adam Zieliński - absolwent technikum informatycznego 2016 r.
 Adam Zieliński
- absolwent technikum informatycznego 2016 r., obecnie student trzeciego roku informatyki na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

„Mechanik pozwolił mi spełnić swoje marzenia. Z pomocą doświadczonej kadry mogłem lepiej przygotować się do matury, co zaowocowało w przyjęciu mnie do szkoły oficerskiej. Z ogromnym sentymentem wspominam okres, który spędziłem w murach tej szkoły”.

Inez Szczurowska - absolwentka technikum logistycznego 2015 r.
 Inez Szczurowska
- absolwentka technikum logistycznego 2015 r. Ukończyła studia na kierunku logistyka w Wyższej Szkole Logistycznej w Poznaniu. Obecnie studentka piątego roku filologii rosyjskiej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w Zakładach Tłuszczowych „Kruszwica” na stanowisku logistycznym.

„Mechanik to szkoła, która dała mi nie tylko wykształcenie, ale też zaowocowała wieloma przyjaźniami. Ukształtowała mnie, dzięki niej jestem kim jestem”.

mgr inż. Dawid Zwoliński - absolwent technikum budowlanego 2012 r.
 mgr inż. Dawid Zwoliński
- absolwent technikum budowlanego 2012 r. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej na kierunku budownictwo specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie. Obecnie doktorant na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Pracuje jako asystent projektanta w biurze projektów konstrukcji budowlanych.

„Po latach, które minęły, odkąd po raz ostatni jako uczeń przestąpiłem progi szkoły, pozostały w mojej pamięci same dobre wspomnienia. Nauczyciele byli wzorem i autorytetem. Uczyli nas jak uwierzyć w siebie i nie poddawać się. Przekonywali, że warto marzyć i dążyć do realizacji swoich planów. Technikum dało mi solidne podstawy do dalszego rozwoju. Zdobyta wiedza stała się wartościowym fundamentem, na którym buduję moją karierę zawodową”.

Magdalena Wojciechowska - absolwentka zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie fryzjer 2002 r.
 Magdalena Wojciechowska
- absolwentka zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie fryzjer 2002 r. Ukończyła technikum fryzjerskie, uzyskała tytuł mistrza w zawodzie. Obecnie jest właścicielką Studia Fryzur „Matrix”.

„Szkoła pomogła mi rozwinąć moją pasję związaną z fryzjerstwem i przygotowała do rozwinięcia mojej kariery w tym kierunku. Zaowocowało to zdobyciem tytułu technika w zawodzie oraz ukończeniem wielu kursów i szkoleń w tej dziedzinie.

Drodzy Absolwenci.
Jeżeli chcecie podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z nauką w "Mechaniku" to prosimy o kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8