ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU FIZYCZNEGO: „FOTOGRAFUJEMY ZJAWISKA FIZYCZNE WOKÓŁ NAS”

    zfwnDnia 22.01.2020r. w sali 25 w obecności dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych Błażeja Barczaka odbyło się wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów finalistom Szkolnego Konkursu Fizycznego: „Fotografujemy zjawiska fizyczne wokół nas”.    
     W Szkolnym Konkursie brali udział uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, którzy w terminie od 02 grudnia 2019r. do 20 grudnia 2019r. złożyli 15 prac.
     Celem konkursu było samodzielne wykonanie zdjęcia lub serii zdjęć przez ucznia w formacie 13 cm x 18 cm, prezentujących obserwacje lub doświadczenie fizyczne.

     Uczeń miał możliwość wyboru dowolnego zjawiska fizycznego występującego w otaczającej go przyrodzie lub samodzielnie przeprowadzonego doświadczenia fizycznego.

    W wyniku oceny prac dokonanej przez: pana Krzysztofa Chrzanowskiego, panią Jolantę Koprowicz i panią Joannę Wozińską według kryteriów określonych w regulaminie konkursu. Nagrodzone zostały następujące osoby:
I miejsce – Miłosz Kubicki klasa I TLi,
II miejsce – Klaudiusz Jabcoń klasa III TLM,
III miejsce – Paweł Włodarski klasa II TLM.
Wyróżnienie – Michał Paprocki klasa II TLi.                    

Udział w konkursie służył pogłębieniu wiedzy i zdobyciu nowych umiejętności oraz doświadczeń z zakresu fizyki przez uczniów, jak również poszerzeniu i rozwinięciu ich zainteresowań tym przedmiotem.                  

                                                                                                                  Organizator:
Joanna Wozińska

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8