Uczniowie naszego „Mechanika” w programie „Jaka to melodia?”

jaka to mel

         14 stycznia 2020r. uczniowie klas 1Tml, 1Tip, 1Mw, 1Fkp, 1Tap, 1Tli, 2Tli uczestniczyli w muzycznym programie „Jaka to melodia” w Warszawie. Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla fanów programu oraz tych, którzy chcieli poznać tajemnice telewizji. Opiekunami podczas wyjazdu byli: Pani Anna Alwin, Pani Wanda Marynowska, Pan Zbigniew Kozłowski oraz Pan Łukasz Sochowski. Jako widownia wszyscy zasiedli wygodnie w fotelach oraz na krzesłach i czekali na rozpoczęcie programu.

       Na scenie zaprezentował się zespół IRA, piosenkarka Krystyna Prońko oraz prowadzący program „Jaka to melodia?” Rafał Brzozowski. Artystom towarzyszył zespół Volt. Uczniowie naszego Mechanika mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze studia nagrań z wykonawcami piosenek.Cały dzień był pełen wrażeń. Młodzież mogła zobaczyć profesjonalnie sterowaną joystickami kamerę i choć przez kilka godzin poczuć się jak artyści.

         Powrót do domu obfitował w akcenty muzyczne. Uczniowie niestrudzenie śpiewali swoje ulubione utwory.

Anna Alwin, Wanda Marynowska, Zbigniew Kozłowski

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8