Dzień niebieskiej taśmy w Mechaniku

Dzień niebieskiej taśmy w MechanikuW czwartek 19 grudnia 2019 r. monterzy robót wykończeniowych w budownictwie z klas 1MW, 1WMP, 2SM i 3SM uczestniczyli w szkoleniu zawodowym firmy XL-TAPE-INTERNATIONAL Sp. z o.o.

         Przedstawiciele firmy - panowie Michał Jeske i Sławomir Sodkiewicz - zapoznali uczestników szkolenia z asortymentem taśm odcinających i zabezpieczających oraz omówili ich właściwości. Dodatkowo młodzież została zapoznana z produktami Serii 330.

Po prezentacji produktów uczniowie wzięli udział w szkoleniu praktycznym. Na przygotowanym podłożu mogli sprawdzić jakość taśm malarskich oraz opatentowanych innowacyjnych produktów marki Blue Dolphin Tapes - wałków malarskich z serii 330.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali próbki testowe taśm malarskich. Uczniowie wysoko ocenili szkolenie .

Serdecznie dziękujemy, z niecierpliwością czekamy na nowości i kolejne spotkanie w naszej Szkole.

Organizator szkolenia Jolanta Szyper

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8