Strona główna

Dyskusyjny Klub Książki w naszej bibliotece

zdjęcie DKKW piątek 22 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbyło się po raz trzeci spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W spotkaniu wzięło udział czworo członków Klubu. Rozmawialiśmy o książce Jakuba Małeckiego „Nikt nie idzie”. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera z ciepłą herbatką i ciasteczkiem.

Dyskusyjny Klub Książki adresowany jest do wszystkich osób, które lubią czytać i rozmawiać o literaturze. Klubowicze wspólnie dokonują wyboru książek, które chcą przeczytać. Wybrane książki otrzymujemy w depozyt z Książnicy Kopernikańskiej z Torunia, w kilku egzemplarzach. Klubowicze otrzymują również gadżety w postaci notesów, zakładek do książek.

W każdym momencie można do nas dołączyć na chwilę lub dwie!

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK już 13 grudnia 2019 r. Będziemy rozmawiać o książce Marty Fox „Idol”. Gwarantujemy miłą, przedświąteczną atmosferę.

                                                              Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8