Dyskusyjny Klub Książki w naszej bibliotece

zdjęcie DKKW piątek 22 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbyło się po raz trzeci spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W spotkaniu wzięło udział czworo członków Klubu. Rozmawialiśmy o książce Jakuba Małeckiego „Nikt nie idzie”. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera z ciepłą herbatką i ciasteczkiem.

Dyskusyjny Klub Książki adresowany jest do wszystkich osób, które lubią czytać i rozmawiać o literaturze. Klubowicze wspólnie dokonują wyboru książek, które chcą przeczytać. Wybrane książki otrzymujemy w depozyt z Książnicy Kopernikańskiej z Torunia, w kilku egzemplarzach. Klubowicze otrzymują również gadżety w postaci notesów, zakładek do książek.

W każdym momencie można do nas dołączyć na chwilę lub dwie!

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK już 13 grudnia 2019 r. Będziemy rozmawiać o książce Marty Fox „Idol”. Gwarantujemy miłą, przedświąteczną atmosferę.

                                                              Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8