Rozpoczęcie roku szkolnego w Mechaniku

W Zespole Szkół Mechanicznych imienia Józefa Piłsudskiego w Radziejowie uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jest on prawdziwie Nowy, ponieważ w murach szkoły pojawili się licznie zgromadzeni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów, którzy zasilą rzesze uczniów ZSM. Ponadto nastąpiły też zmiany w kierownictwie szkoły. Nowym Dyrektorem placówki został pan Błażej Barczak. Aktu Powierzenia Stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych dokonał pan wicestarosta powiatu Grzegorz Piasecki. Społeczność szkolna złożyła podziękowania dotychczasowemu dyrektorowi Arkadiuszowi Włodarskiemu za wieloletnią owocną współpracę. Powitaliśmy również rozpoczynającego kadencję pana dyrektora Błażeja Barczaka życząc mu wielu zawodowych sukcesów.

            Prowadzący Paweł Rakowski przypomniał zgromadzonym rolę „Radziejowskiej Zawodówki” głęboko zakorzenionej w tradycji miasteczka. Mechanik to szkoła z tradycjami szkoła naszych dziadków i rodziców oraz wielkich społeczników.

Galeria

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8