Nowa pracownia gastronomiczna w ZSM

            Od marca 2019r. w naszej szkole funkcjonuje nowa pracownia gastronomiczna. Spełnia ona standardy higieny i bezpieczeństwa. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt tj. blaty robocze ze stali nierdzewnej, kuchenki indukcyjne, piekarniki, chłodziarko- zamrażarki, miksery, rożen, kostkarka, stół do flambirowania.

W pracowni do dyspozycji uczniów pozostają 3 stanowiska, kompleksowo wyposażona w drobny sprzęt kuchenny i ekspedycyjny niezbędny do sporządzania i ekspedycji potraw i napojów. Warto nadmienić, że pracownia spełnia wymagania określone przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.    

W nowej pracowni uczniowie zdobywają umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie. Pozwoli im to odnaleźć się na jakże wymagającym obecnie rynku pracy.

Galeria

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8