Mundurowcy w przestworzach

17 maja 2019 r. grupa uczniów reprezentująca klasy mundurowe Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie wraz z opiekunami wyruszyła do Powidza na Święto 33 Bazy Lotnictwa Transportowego. Podczas uroczystości odbył się apel, w czasie którego został przekazany nowy sztandar dla 33 Powidzkiej Bazy Lotnictwa Transportowego.

Dzięki uprzejmości pana kapitana Daniela Tomczaka uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawych informacji na temat samolotów oraz sprzętu lotniczego znajdującego się na wystawie naziemnej.

Jednak punktem kulminacyjnym wycieczki okazały się podniebne akrobacje statków powietrznych F16, desant flagowy oraz pokaz ratownictwa lotniczego. Wrażenia były odlotowe i nieziemskie a „Mundurowcy z Mechanika” już wiedzą, co będą robić w przyszłości.

Organizatorzy

Galeria

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8