Strona główna

Zakończenie roku 2018/2019 dla maturzystów

W Zespole Szkół Mechanicznych 26 kwietnia 2019 roku w auli szkolnej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Uroczysta akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru ZSM przy dźwiękach „Marszu Pierwszej Brygady”. Następnie nastąpiło odśpiewanie hymnu państwowego.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Pan Włodzimierz Gorzycki – członek zarządu powiatu radziejowskiego, Pan Maciej Blekicki - przedstawiciel Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, Arkadiusz Włodarski – dyrektor ZSM, Włodzimierz Kuc – wicedyrektor ZSM, wychowawcy i nauczyciele.

Po powitaniu przez pana dyrektora i złożeniu życzeń dla maturzystów głos zabrali zaproszeniu goście życząc również wszystkiego dobrego absolwentom technikum.

Podczas uroczystości Pan Maciej Blekicki przeczytał list od J.M. Rektora Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku prof. nadzw. dr hab. Stanisława Kunikowskiego z życzeniami dla absolwentów. W związku z rozpoczynającym się Jubileuszem 25 – lecia działalności naukowo – dydaktycznej Kujawskiej Szkoły Wyższej – Uczelnia przyznała ZŁOTY INDEKS KUJAWSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ najlepszemu tegorocznemu Absolwentowi Szkoły.

Indeks ten daje możliwość bezpłatnego studiowania wybranego kierunku przez cały cykl kształcenia najlepszemu absolwentowi naszej szkoły.

P4302471

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8