ABC Przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast

13 lutego uczniowie klasy 2Tli zakończyli udział w warsztatach ,,ABC Przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast. Warsztaty prowadziły p. W. Morawska i p. T. Wiśniewska. Głównym celem warsztatów było zdobycie wiedzy niezbędnej do uruchomienia własnej firmy. W ramach warsztatów uczniowie klasy 2Tli dowiedzieli się m.in. jakie kroki należy podjąć, żeby rozpocząć prowadzenie własnej firmy oraz jak przygotować profesjonalny biznesplan. Uczniowie świetnie sprawdzili się w pracy zespołowej. Wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający zdobycie niezbędnej wiedzy do założenia i prowadzenia własnej firmy. Certyfikaty wręczył i pogratulował uczestnikom – dyrektor ZSM p. Arkadiusz Włodarski.

Tekst: Sylwia Liczkowska

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8