Strona główna

Koło fortuny

W dniu 9 stycznia 2019r. młodzież z Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie uczestniczyła w jednodniowej wyciecze do Warszawy. Celem wycieczki było wzięcie udziału w nagraniach programu Koło Fortuny emitowanego w TVP2. Wyjazd miał charakter kulturowy, wychowawczy oraz turystyczny.

Uczniowie Mechanika mieli możliwość poznania specyfiki tworzenia nagrań teleturniejów telewizyjnych. Nagrania kręcone były w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie i trwały cały dzień. W czasie przerw młodzież miała możliwość odpoczynku oraz skosztowania posiłku regeneracyjnego. Doładowaniu energii posłużyły napoje - kawa oraz herbata. Udział w nagraniach był fantastycznym przeżyciem. Okazało się, że prowadzący Rafał Brzozowski na żywo jest jeszcze przystojniejszy niż w telewizji, natomiast wdzięk współprowadzącej Izabeli Krzan również zrobił na chłopcach duże wrażenie. Pomimo zmęczenia całym dniem, podczas powrotu do Radziejowa wszyscy czuli unikalną energię tego miejsca. Udział w nagraniach było niesamowitym doświadczeniem, które wszyscy zapamiętają na długie lata. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd!

                                                               Anna Alwin

                                                 Wanda Marynowska

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8