Strona główna

„Mechanik” na lodowisku

1Uczniowie z Mechanika nie tylko dobrze strzelają ale także próbują sprawdzić swoje umiejętności w innychdyscyplinach sportowych. Dnia 08.01.2019 odbyła się wycieczka do Torunia na lodowisko „Mentor”. Dla niektórych z nas było to pierwsze spotkanie z „łyżwami”. Wielu demonstrowało swoje umiejętności w jeździe figurowej na łyżwach w postaci piruetów i różnych akrobacji. Pozostali stawiali pierwsze kroki na lodzie pod czujnym okiem instruktora i nauczyciela wychowania fizycznego ze szkoły Pana Filipa Zabłockiego. Było wiele upadków, poślizgów i salw gromkiego śmiechu. Nauczyliśmy się stawiać pierwsze kroki na lodzie i wybieramy się na następne spotkanie z łyżwami w miesiącu marcu.

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8