Strona główna

ABC przedsiębiorczości IV

20181212 103849W miesiącu grudniu uczniowie z klasy 2 TLM uczestniczyli w programie wspierającym edukację przedsiębiorczości. Brali udział w warsztatach „ABC przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”. Uczniowie pracowali w zespołach, które przygotowywały biznesplan. Kierownikami poszczególnych zespołów byli: Mateusz Caban, Aleksandra Junasik, Szymon Jagielski i Andżelika Olszewska. Uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia i zdobyli wiedzę na temat prowadzenia własnej firmy. W uroczystości zakończenia szkolenia wziął udział Pan Dyrektor Szkoły A.Włodarski, panie prowadzące zajęcia W. Morawska, T. Wiśniewska i wychowawca klasy.

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8