Strona główna

TARGI EDUKACJI I PRACY W RADZIEJOWIE 2018

W dniu 4 grudnia 2018r. maturzyści Zespołu Szkół Mechanicznych uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie.

Celem organizacji Targów było umożliwienie uzyskania informacji młodzieży na temat oferty edukacyjnej prezentowanej przez szkoły policealne oraz wyższe. Młodzież stojąca przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej mogła zapoznać się bezpośrednio z ofertą wybranej szkoły bądź uczelni. Zaś młodzież poszukująca pracy mogła skorzystać z pomocy w poszukiwaniu pracy wraz z możliwością uzyskania informacji o zatrudnieniu poprzez osobisty kontakt z pracodawcami jak i też pośrednikami pracy MCK i PUP.

Wśród zaproszonych gości byli: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Włocławka, Kujawska Szkoła Wyższa z Włocławka, Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy, Bydgoska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Bankowa z Torunia, Centrum Nauki i Biznesu Żak z Bydgoszczy, Agencja Interkadra z Torunia, Sanpro Consulting z Bydgoszczy, Powiatowy Urząd Pracy z Radziejowa, Wojska Komenda Uzupełnień z Włocławka oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z Włocławka.

Targi Edukacji i Pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Autor tekstu- Monika Czyżewska-pośrednik pracy

foto 3 foto 5 Foto 7 IMG 2680

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8