Strona główna

CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY TORUŃ

15 maja 2018 roku odbyła się już druga wycieczka do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu w ramach projektu „Większa wiedza – lepsza przyszłość”. Uczestniczyli w niej uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, biorący udział w tym projekcie. Była to młodzież z klas: 3 TMI, 2 Tli, 1 TLM i 1 Tli. Opiekunami wycieczki byli nauczyciele: Joanna Wozińska, Sylwia Liczkowska i Beata Gołębiewska.

Uczniowie uczestniczyli w pracowni fizycznej, w której odbyły się dwugodzinne, bardzo ciekawe zajęcia pt: „Archiwum kryminalne”. W trakcie laboratorium pracowali w grupach wykorzystując wiedzę z zakresu fizyki. Wykonywali również doświadczenia fizyczne, analizując raport policyjny z wypadku rządowej limuzyny. Najlepszą grupą kryminalną okazał się zespół składający się z: Kacpra Sawińskiego, Ani Zielińskiej, Magdaleny Wadelskiej i Andżeliki Olszewskiej. Powyższa grupa za swoje osiągnięcia została nagrodzona.

Udział w laboratorium fizycznym miał na celu pogłębienie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności przez uczniówz zakresu fizyki.

                                                                                                          Joanna Wozińska

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8