Strona główna

Poniedziałek Wielkanocny z „mechanikiem” w programie „ KOŁO FORTUNY”

W dniu 7 marca 2018r. młodzież z Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie, wraz z opiekunami Anną Alwin, Wandą Marynowską, Magdaleną Ratajczyk i Elżbietą Wiatrowską została zaproszona do studia telewizji TVP 2, gdzie wzięła udział w nagraniu świątecznego odcinka programu telewizyjnego „Koło Fortuny”. Dzięki uprzejmości Pana Łukasza Sochowskiego, animatora publiczności w tym programie, to właśnie nasi uczniowie mieli okazję poznać kulisy studia nagrań, wziąć udział w dobrej zabawie, zwiedzić studio ATM, oraz poznać aktorów z serialu „Barwy szczęścia” w osobach Moniki Dryl, Natalii Zambrzyckiej i Marka Molaka, które brały udział w świątecznym wydaniu teleturnieju. Rywalizacja aktorów, przeplatana śpiewem prowadzącego Rafała Brzozowskiego oraz obecnością współprowadzącej Izabelli Krzan towarzyszyła dobrej zabawie. W przerwach nagrania nasza młodzież nie stroniła od rozmów z aktorami a galeria zdjęć mówi sama za siebie. Nasi uczniowie otrzymali podziękowania od produkcji „Koła Fortuny”, a ich uwieńczeniem było otrzymanie prezentu dla Zespołu Szkół Mechanicznych w postaci projektora. To jeszcze nie koniec naszych wojaży, już wkrótce będziemy zwiedzać telewizję Polsat i dobrze się bawić w świecie aktorów w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Do następnej relacji z naszych wrażeń i spotkań z branżą telewizyjną „Tak blisko ….” śpiewał Rafał Brzozowski i dla „mechanika” świat telewizji, aktorów i gwiazd telewizji polskiej jest tak blisko. Pozdrawiamy naszą społeczność.

Anna Alwin

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8