Strona główna

Dobro to nie jest wiedza, to czyn

W grudniu miesiącu świątecznym młodzież Zespołu Szkół Mechanicznych pod opieką pani Iwony Matuszak odwiedziła pensjonariuszy oddziału rehabilitacyjno – leczniczego radziejowskiego szpitala. Słodką niespodzianką dla pacjentów były przygotowane przez klasy gastronomiczne pierniki, muffinki oraz serdeczne życzenia. Ponadto młodzież wraz z pensjonariuszami śpiewała kolędy przy akompaniamencie Dawida Szczepankiewicza z klasy 4 Bim. Wizyta się przedłużyła, gdyż pensjonariusze z radością śpiewali kolędy z młodymi ludźmi i cieszyli się z poświęconego im czasu i uwagi. Okazuje się, że są wśród nas osoby samotne, dla których nasza życzliwość i pamięć jest wielkim darem.

                                                                                                          Tekst: Ewa Kałuża

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8