Strona główna

Nauczyciel na medal

Maria Dąbrowska jest autorką słów: ,,Być niepospolitym i zajmującym we własnej wyobraźni, to łatwo. Lecz być niepospolitym w codziennym zwyczajnym życiu i wszystko przepoić nowością, oto mi zadanie".

       Zadaniu temu sprostał nauczyciel religii z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie Zbigniew Kozłowski. 1 grudnia 2017 roku gościł w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu na uroczystej gali wręczenia dyplomów i medali w plebiscycie ,,Nauczyciel na medal" zorganizowanym przez Gazetę Pomorską, Nowości Dziennika Toruńskiego i Expres Bydgoski pod honorowym patronatem Piotra Całbeckiego - marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród laureatów wszystkich powiatów województwa kujawsko-pomorskiego nauczyciel religii z radziejowskiego ,,Mechanika" zdobył I miejsce w kategorii nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie radziejowskim. Z rąk Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Sławomira Kopyścia oraz Redaktora Naczelnego Expresu Bydgoskiego i Nowości Dziennika Toruńskiego - Artura Szczepańskiego otrzymał dyplom, medal oraz serdeczne gratulacje.

Tekst: Anita Kowalska

 C056645  C056648  C056651

5a21b6c490423 p 5a21b5ddab0d8 p

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8