Strona główna

TARGI EDUKACJI I PRACY

7 grudnia 2017 r. w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie odbyła się kolejna edycja Targów Edukacji i Pracy, których organizatorem jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie. Targi, które na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń związanych z doradztwem zawodowym, są wsparciem dla młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

W programie targów była m.in. oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych z powiatu, oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy, poradnictwo zawodowe. Uczniowie klas maturalnych: 4 Tlog i 4 TBIM mogli zapoznać się z aktualnymi kierunkami studiów i porozmawiać z przedstawicielami szkół wyższych z całego regionu. Wśród wystawców byli także reprezentanci Wojskowej Komendy Uzupełnień i Komendy Powiatowej Policji, którzy udzielali informacji o zasadach naboru do służb mundurowych.

t1 t3 t4

t2 t5 t6

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8