Strona główna

TARGI EDUKACJI I PRACY

7 grudnia 2017 r. w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie odbyła się kolejna edycja Targów Edukacji i Pracy, których organizatorem jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie. Targi, które na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń związanych z doradztwem zawodowym, są wsparciem dla młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

W programie targów była m.in. oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych z powiatu, oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy, poradnictwo zawodowe. Uczniowie klas maturalnych: 4 Tlog i 4 TBIM mogli zapoznać się z aktualnymi kierunkami studiów i porozmawiać z przedstawicielami szkół wyższych z całego regionu. Wśród wystawców byli także reprezentanci Wojskowej Komendy Uzupełnień i Komendy Powiatowej Policji, którzy udzielali informacji o zasadach naboru do służb mundurowych.

t1 t3 t4

t2 t5 t6

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8