Strona główna

Mikołaj w Rodzinnym Domu Dziecka

 C056662Do Rodzinnego Domu Dziecka w Biskupicach prowadzonego przez Panią Jolantę Juszczakiewicz 6 grudnia zawitał Święty Mikołaj. Przybył on w towarzystwie młodych, wrażliwych ludzi z Zespołu Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie, którzy pragną go naśladować.

Święty obdarował dzieci maskotkami, zabawkami, książeczkami, kosmetykami i oczywiście słodyczami. Tak pokaźny mikołajowy worek napełnili prezentami uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni ZSM.

Już w połowie listopada na terenie Szkoły ruszyła akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, której celem była zbiórka upominków dla dzieci z Biskupic. Na prezenty nie trzeba było długo czekać. Wszyscy chętnie przystąpili do akcji. Obdarowani nie kryli radości z wizyty Mikołaja i oczywiście z otrzymanych upominków. Uśmiech na twarzy dziecka – to dla uczniów Mechanika najdoskonalszy dowód, że warto pomagać innym.

Tekst: Anita Kowalska

Foto: S. Wojciechowski

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8