Strona główna

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2017

IMG 150217 października br. doradca zawodowy Anna Ostrowska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radziejowie przeprowadziła zajęcia z uczniami drugiej klasy zasadniczej szkoły zawodowej Zespołu Szkół Mechanicznych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. „JA NA RYNKU PRACY: MOJE TALENTY I MOJE KOMPETENCJE” to hasło towarzyszące tegorocznemu OTK, który trwa w dniach 16-22 października.

            IMG 1500IMG 1499Młodzież podczas zajęć poznawała różne talenty, kompetencje i kwalifikacje dzięki, którym w przyszłości będą mogli odnaleźć się na rynku pracy. Pogadanka na temat sytuacji osób młodych na rynku pracy uświadomiła młodzieży jak ważne w zdobyciu pracy są odpowiednie kwalifikacje oraz kompetencje społeczne tj. samodzielność, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących. Dlatego biorąc pod uwagę dalsze plany edukacyjno-zawodowe trzeba zastanowić się, w jakie kompetencje warto zainwestować i jakie warto jeszcze rozwijać. Efektem końcowym zajęć były plakaty przedstawiające omawiane wcześniej kompetencje i kwalifikacje wybranych zawodów. IMG 1507IMG 1511 

 

 

 

Anna Ostrowska – doradca zawodowy MCK Radziejów

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8