Strona główna

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA

W dniu 25 września Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie zorganizowało kolejne przedsięwzięcie w ramach ogólnopolskiej akcji LATO OHP dla młodzieży uczącej się pt. „Wycieczka zawodoznawcza”.

Foto 1Przedsięwzięcie było skierowane do uczennic I klasy o kierunku fryzjerskim z Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie. Miało ono na celu przedstawienie zawodu fryzjera w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Wycieczka zawodoznawcza odbyła się do salonu fryzjerskiego pani Natalii Eltman „Studio Urody Image” w Radziejowie. Podczas spotkania właścicielka salonu a zarazem doświadczony fryzjer opowiedziała ze szczegółami tajniki tego zawodu. Uczennice na początku swojej ścieżki edukacyjnej w zawodzie fryzjer, dowiedziały się m.in. jakie predyspozycje trzeba posiadać by wykonywać ten zawód, skąd czerpać informacje na temat trendów we fryzjerstwie, jakie obowiązki ma w salonie uczeń praktykant, jakie rady ma dla przyszłych fryzjerek doświadczony fryzjer?Foto 2

Wycieczka zawozdoznawcza była doskonałą okazją do bliższego poznania zawodu fryzjera. Dzięki niej młodzież uświadomiła sobie jak ważne w tym zawodzie jest bycie chociażby kreatywnym, spostrzegawczym, dokładnym, gotowym do ciągłej nauki.Foto 3

 

 

Autor tekstu/foto: Monika Czyżewska- pośrednik pracy

Wideo ZSM

youtubezsm

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8