Strona główna

Wyspa kobiet

„Wyspa kobiet”

       DSC 065610 marca w hali sportowej przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyła się impreza zatytułowana „Wyspa kobiet”. Jednym z celów tego przedsięwzięcia było promowanie zdrowego stylu życia przez młodzież i opiekunów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie. Naszym zadaniem było przekonanie kobiet, iż ciasta i potrawy z warzywami mogą być równie smaczne i gustownie podane jak tradycyjne słodycze. Pomysł okazał się być trafny i przekonujący.

            Szlachetny smak wytrawnych słodyczy znalazł uznanie wśród wielu kobiet. Potrawy przygotowali uczniowie klas 2 MK i 3 WKF pod czujnym okiem opiekunów – pani Iwony Matuszak, Anny Darowskiej oraz Katarzyny Matykiewicz, natomiast prezentowali potrawy i zachęcali do degustacji następujący uczniowie: Beata Lewińska z klasy 2 MK, Kacper Banaś z 1 TL, Mateusz Cypryjański z 2 TL oraz Andrzej Piątek i Kacper Lizik z 3 WKF.

Zespół Szkół Mechanicznych reprezentowała również „wyspa fryzjerska” pod opiekąDSC 0696 Wioletty Chrzanowskiej. Nasi fryzjerzy prezentowali swoje umiejętności zawodowe wyczarowując twarzowe fryzury na głowach uczestniczek. Wyspa cieszyła się dużym zainteresowaniem kobiet w różnym wieku. Mistrzami fryzur byli uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych: Kinga Romanowska, Julia Tomaszewska, Angelika Oksik oraz Szymon Malinowski. Uczestnictwo w przedsięwzięciu uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych było formą promocji szkoły i udowodniło, że kształcimy w zawodach cieszących się dużą popularnością na rynku pracy. Umiejętności zawodowe naszych uczniów zostały wysoko ocenione przez kobiety biorące udział w imprezie. Dokonania uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych napawają nas dumą i radością.

Tekst: Ewa Kałuża

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8