Strona główna

WOŚP 2017

           P1130934 KopiaW dniu 13 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, jak co roku, odbył się szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

            W czasie naszego finału przeprowadzono licytację na której uczniowie oraz nauczyciele mogli kupić różnego rodzaju fanty podarowane przez społeczność ZSM takie jak: książki, koszulki, bony na usługi fryzjerskie wykonywane przez uczniów klas fryzjerskich lub np. bony na „niepytanie” z poszczególnych przedmiotów, które uczniowie lub całe klasy mogą realizować do końca stycznia br.

            Razem z licytacją działał nasz szkolny „kącik gastronomiczny” gdzie wszyscy chętni mogli skosztować pysznych ciast upieczonych przez uczennice klas gastronomicznych i napić się wybornej kawy lub herbaty z których wpływy również zasiliły konto WOŚP.

            W ramach naszego szkolnego finału został również rozegrany halowy turniej piłki nożnej, zorgaznizowany przez Panów Filipa Zabłockiego i Karola Brzykcego, w którym wzięło udział 11 drużyn uczniowskich z naszej Szkoły.

           Podsumowując, wpływy w czasie naszego szkolnego 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyniosły 582 zł 93 gr.

W tym miejscu chciałbym podziękować z imienia i nazwiska konkretnym osobom, bez których aktywnego wsparcia nie byłoby piątkowego finału w ZSM.

Są to: Pani Ewa Estkowska oraz jej podopieczne z klasy 4Taż: Anna Czerwińska, Joanna Wrzesińska, Małgorzata Piasecka oraz Patrycja Szczepańska. Pani Katarzyna Matykiewicz oraz Pani Anna Darowska oraz uczniowie klasy 3WKF: Justyna Jakubowska, Marta Chaberska, Andżelika Jaskulska oraz Kacper Lizik. Dzięki tym osobom po raz kolejny wspaniale zadziałał nasz „kącik gastronomiczny”. Jak było „pysznie” kto próbował ten wie! ;) Naszym „dobrym duchem” ukrytym w tle jest zawsze Mateusz Grzesiak, szef radziejowskiej restauracji „Na Skarpie”, który po raz kolejny wspomógł nas sztućcami, talerzykami, husteczkami dzięki którym kosumpcja pysznego ciasta była jeszcze bardziej wyjątkowa. Dziękuję również Panu Andrzejowi Myszkowskiemu, który zasponsorował nam kubki do kawy i herbaty.

Na sam koniec dziękuję Hubertowi Woźniakowi oraz chłopakom od nagłośnienia. Dzięki Panowie! Bez Waszej oprawy muzycznej i prowadzenia licytacji przez Huberta, ta impreza nie byłaby taka sama.

Dziękujemy wszystkim, którch nie wspomniałem za udział i wsparcie.

Samorząd Uczniowski ZSM.

Mariusz Bolewicz

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8