Strona główna

NOWY ROK – NOWE MOŻLIWOŚCI Z OHP

DSC02996W dniach 9-10 i 13 stycznia br. doradca zawodowy z MCK Radziejów przeprowadziła zajęcia dla młodzieży Zespołu Szkół Mechanicznych.

Tematyka spotkania z doradcą zawodowym obejmowała rozwijanie własnego potencjału zawodowego, kształtowania postaw przedsiębiorczych oraz możliwości zaistnienia na rynku pracy.

Doradca za pomocą burzy mózgów i różnych ćwiczeń pomagał młodzieży w tworzeniu własnej ścieżki kariery i możliwości zdobycia zatrudnienia w wybranych przez siebie zawodach. Uczniowie pod okiem doradcy poszerzali wiedzę na temat trendów na rynku pracy, sposobów aktywnego poszukiwania pracy i różnych form zdobywania kwalifikacji zawodowych.

Doradca zachęcała również młodzież do korzystania z ECAM, czyli Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży. Platforma ta skierowana jest dla młodych ludzi poszukujących informacji na temat zdobywania kwalifikacji, własnego rozwoju, tworzenia dokumentów aplikacyjnych i wiele innych informacji niezbędnych do odnalezienia się na współczesnym rynku pracy. Młodzież zainteresowała się również udziałem w konkursach organizowanych na tej platformie.

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8