Strona główna

"Niepodległość – słowo najpiękniejsze"

        Pod takim hasłem 10 listopada 2016 roku w przeddzień 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona historii Polski. Wychowankowie pani Anity Kowalskiej – uczniowie klasy 1 Tli oraz wychowankowie pana Wiesława Gapskiego – uczniowie klasy 3 Tl, pod kierunkiem swych wychowawców oraz przy współpracy ze Szkolnym Kołem Różnych Form Artystycznych, pokazali jak trudne chwile wiodły Polaków ku niepodległości. Dzięki pięknie recytowanym wierszom i odśpiewanym pieśniom uczniowie opowiedzieli historię Polski. Wszyscy utwierdziliśmy się w przekonaniu, że ,,NIEPODLEGŁOŚĆ” to ważne słowo dla każdego Polaka.

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8