Strona główna

Wieczornica "ZAWSZE WIERNA"

wieczornica11 listopada 2016 r. w dniu Święta Niepodległości odbyła się wieczornica „ZAWSZE WIERNA”. Przedstawiony montaż słowno – muzyczny był podziękowaniem i hołdem złożonym wszystkim patriotom ludziom, którzy swoją postawą dali nam przykład „Jak godnie przejść przez życie”. Wzorem postawy patriotycznej była bohaterka tego spotkania pani Daniela Ludwicka – Osińska, łączniczka oddziału Armii Krajowej, gość honorowy wieczornicy.

Po raz kolejny uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych udowodnili, że nie tylko są artystami  wielkiej miary, ale przede wszystkim  młodymi ludźmi wychowanymi w poszanowaniu najważniejszych wartości, które zapewne zaprocentują w ich przyszłym  życiu, a przesłanie pani Danieli stanie się ich mottem życiowym – „BĄDŹMY SOBIE ZAWSZE ŻYCZLIWI I SZANUJMY GODNOŚĆ SWOJĄ, A POSTAWA NASZA UMOCNI INNYCH”.

Wieczornica przygotowana dla mieszkańców miasta  w Dniu Święta Niepodległości stała się doskonałą okazją do poznania interesującej historii mieszkanki  Radziejowa  oraz do niezapomnianych wzruszeń.

Organizatorami spotkania byli: Mateusz Grzesiak (właściciel restauracji „Na Skarpie”) oraz Aurelia Barczak, Beata Gołębiewska, Karol Brzykcy – opiekunowie Szkolnego Koła Różnych Form Artystycznych. Artyści przekazujący piękne słowa mówiące o miłości do Ojczyzny to uczniowie klas technikum logistycznego: Iwona Klimczak, Paweł Pietrzak – 4TLb, Andżelika Romanowska, Teresa Kwiatkowska, Patryk Lubiński – 3TLog, Edyta Genczelewska – 1TLI oraz absolwent naszej szkoły Mateusz Grzesiak. Prezentację multimedialną przygotował uczeń technikum informatycznego Damian Rozpendowski – 4Tbi.

Szkolne Koło Różnych Form Artystycznych

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8