Strona główna

Bory Tucholskie dla nas nie są straszne…

Bory Tucholskie dla nas nie są straszne…

P5245537W dniach 23 – 24.05.2016 odbyła się wycieczka szkolna do Borów Tucholskich. Byliśmy gośćmi Wojskowego Koła Łowieckiego nr 216 „Przyjemność”. Mieszkaliśmy w domku myśliwskim "Ostoja" w miejscowości Gajewo Zabudowania. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klas: 2 Wkf, 2 Bim, 3 Wk, 1 Mk, 1 Tl.

Będziemy dobrze wspominać tę wycieczkę. Bardzo spodobało nam się życie na łonie natury – spacery po lesie, grillowanie oraz wspólne ognisko. W pierwszym dniu zorganizowano dla nas najbardziej cieszącą uczestników dyskotekę. Zwiedziliśmy Wdecki Park Krajobrazowy i jego ścieszkę ekologiczną. W sumie prześlijmy około 11 km. Podczas wycieczki towarzyszyli nam opiekunowie: Pani Aleksandra Walczak, Pan Sylwester Wojciechowski oraz Pan Józef Grzegorzewski podłowczy WKŁ 216 „Przyjemność”.

Wycieczkę będziemy pamiętać przez długi czas.

Tekst: uczniowie klas 2 Wkf, 3 Wk

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8