Strona główna

Zakochaj się w Mechaniku - drzwi otwarte

Drzwi Otwarte, czyli zakochaj się w Mechaniku

P3314009Pod koniec marca i w pierwszych dniach kwietnia Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie po raz kolejny otworzył swoje drzwi przed gimnazjalistami, którzy w roku szkolnym 2016/17 rozpoczną naukę w szkole ponadgimnazjalnej. Z możliwości odwiedzenia naszej szkoły skorzystało liczne grono młodzieży z okolicznych gimnazjów.

Wizyta była okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, bazą dydaktyczną i najnowszymi sukcesami naszych uczniów, m.in. wyróżnieniem Moniki Szczepańskiej w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki, II miejscem Marty Zachwiei w Regionalnej Olimpiadzie Młodych Logistyków czy I miejscem drużyny Mechanika w klasyfikacji generalnej w XVI Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich LOK w Biathlonie Zimowym.

Zgodnie z programem „Drzwi Otwartych” odbyło się spotkanie z Dyrektorem Szkoły Panem Arkadiuszem Włodarskim, zwiedzanie sal i pracowni technicznych oraz kompleksu sportowego. Goście mieli okazję zmienić swój image w pracowni fryzjerstwa, sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy szkolnej, wziąć udział w konkursie „Mistrz klawiatury” i spróbować wypieków przygotowanych przez klasy gastronomiczne. Niewątpliwą atrakcją były występy artystyczne i pokaz mody zawodowej w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że z naszymi gośćmi spotkamy się ponownie już we wrześniu…

Więcej szczegółów na www.zsmradziejow.pl

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8