Strona główna

Zakochaj się w Mechaniku - drzwi otwarte

Drzwi Otwarte, czyli zakochaj się w Mechaniku

P3314009Pod koniec marca i w pierwszych dniach kwietnia Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie po raz kolejny otworzył swoje drzwi przed gimnazjalistami, którzy w roku szkolnym 2016/17 rozpoczną naukę w szkole ponadgimnazjalnej. Z możliwości odwiedzenia naszej szkoły skorzystało liczne grono młodzieży z okolicznych gimnazjów.

Wizyta była okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, bazą dydaktyczną i najnowszymi sukcesami naszych uczniów, m.in. wyróżnieniem Moniki Szczepańskiej w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki, II miejscem Marty Zachwiei w Regionalnej Olimpiadzie Młodych Logistyków czy I miejscem drużyny Mechanika w klasyfikacji generalnej w XVI Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich LOK w Biathlonie Zimowym.

Zgodnie z programem „Drzwi Otwartych” odbyło się spotkanie z Dyrektorem Szkoły Panem Arkadiuszem Włodarskim, zwiedzanie sal i pracowni technicznych oraz kompleksu sportowego. Goście mieli okazję zmienić swój image w pracowni fryzjerstwa, sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy szkolnej, wziąć udział w konkursie „Mistrz klawiatury” i spróbować wypieków przygotowanych przez klasy gastronomiczne. Niewątpliwą atrakcją były występy artystyczne i pokaz mody zawodowej w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że z naszymi gośćmi spotkamy się ponownie już we wrześniu…

Więcej szczegółów na www.zsmradziejow.pl

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8